Ludzie coraz bardziej ochoczo przekonują się, że znajomość języka francuskiego otwiera nieograniczone perspektywy zawodowe. Jego znajomość umożliwia swobodną komunikację z osobami francuskojęzycznymi. Potencjał języka francuskiego jest niesamowity, dlatego w naszej szkole językowej stawiamy na profesjonalne i praktyczne przygotowanie kursantów do mówienia po francusku. Stosowana przez nas autorska metoda nauczania to klucz do sukcesu – nauczymy każdego kursanta płynnej i swobodnej komunikacji po francusku, czytania i rozumienia francuskojęzycznych tekstów oraz dogadywania się z osobami w tym języku.

Dlaczego warto wybrać kurs języka francuskiego?

W obecnych czasach można zauważyć niezwykły wzrost popularności kursów francuskiego. Jeżeli rozpoczniesz poszukiwanie pracy, przeglądając najnowsze ogłoszenia, z pewnością rzuci Ci się w oczy, że na interesujących stanowiskach, znajomość języka obcego na poziomie komunikatywnym jest wręcz wymagana.

Dlatego coraz więcej osób decyduje się na rozpoczęcie nauki drugiego języka, aby jeszcze bardziej wyróżnić się spośród kandydatów. Nie każdy jednak wie, jak rozpocząć swoją przygodę z językiem. Dlatego w naszej placówce prowadzimy kursy na każdym poziomie zaawansowania, tak aby wszyscy mogli bez przeszkód opanować język francuski, zarówno w mowie i w piśmie.

Kursy języka francuskiego w naszej szkole językowej uczą swobodnej rozmowy po francusku i dają możliwość opuszczenia ojczyzny w poszukiwaniu zatrudnienia za granicą. Język francuski staje się coraz bardziej uniwersalnym językiem, którym posługują się ludzie nie tylko w Francji, ale także w Belgii, Holandii czy w niektórych częściach Kanady.

W dzisiejszych czasach ciężko zdobyć ambitną i dobrze płatną pracę bez znajomości języka obcego. Tylko nieliczni są w stanie znaleźć godne zatrudnienie nie mając opanowanego żadnego drugiego języka, dlatego nie warto kusić losu – lepiej być przygotowanym na wszystko. Inwestycja w naukę języków obcych, możliwie w jak najmłodszym wieku to doskonały sposób na poszerzenie swoich kompetencji.

Kurs języka francuskiego w profesjonalnej szkole językowej

Kurs języka francuskiego w profesjonalnej szkole językowej to niezwykle budujące doświadczenie, ale również szansa na przeżycie wspaniałej przygody. Dzięki temu, już po kilku spotkaniach opanujesz podstawowe zwroty, a w zależności od rodzaju kursu nauczysz się biegle mówić po francusku na wybranym poziomie. Na zajęciach zbudujesz pewność siebie i przekonasz się, że warto inwestować w rozwój osobisty.

Na nasze zajęcia z języka francuskiego zapraszamy wszystkich – bez wyjątku! Nie istotne jest czy dopiero zaczynasz przygodę z językiem czy chcesz kontynuować naukę na wyższym poziomie. Nasza kadra dydaktyczna ceni sobie elastyczność i wszechstronność, dlatego dostosowujemy nasze oferty do potrzeb każdego Kursanta.

Oferujemy szkolenia indywidualne, jak i grupowe, w trybie przyśpieszonym jak i te, trwające cały rok. Autorskie metody nauczania i wieloletnie doświadczenie umożliwia naszym lektorom i native speakerom na prowadzenie wartościowych zajęć, na których każdy uzyska pożądaną wiedzę.