Język włoski jest uważany za jeden z najpiękniejszych języków świata. Fakt, że to bardzo melodyjny oraz bardzo przystępny w nauce język skutkuje tym, że coraz więcej osób rozpoczyna jego naukę. Nasze szkoły językowe zapraszają wszystkich, którzy z miłości do włoskiej kultury, lub w poszukiwaniu pracy we Włoszech, chcą nauczyć się tego języka. Pracodawcy doceniają znajomość więcej, niż jednego języka, zwłaszcza takiego, którego nie zawsze można nauczyć się w szkole. Dlatego jeżeli chcesz wyróżnić się spośród innych oryginalną umiejętnością – zapisz się na nasz profesjonalny kurs języka włoskiego.

Dlaczego warto wybrać kurs języka włoskiego?

Szukając pracy i przeglądając ogłoszenia na pewno rzucił Ci się w oczy fakt, że na ambitnych stanowiskach w rozwojowych branżach, obowiązkiem jest mówienie w przynajmniej jednym języku obcym. W związku z tym, sam angielski już nie wystarcza, a aby jeszcze bardziej wyróżnić się z tłumu kandydatów, warto postawić także na drugi język.

W obecnych czasach można zauważyć niezwykły wzrost popularności kursów włoskiego, ponieważ to bardzo przyjemny w nauce język. Nie każdy jednak wie, jak rozpocząć swoją przygodę z językiem. Dlatego w naszej placówce prowadzimy kursy na każdym poziomie zaawansowania, tak aby wszyscy mogli bez przeszkód opanować język hiszpański, zarówno w mowie, jak i w piśmie.

Nasze szkoły językowe posiadają bogatą ofertę różnych kursów języka włoskiego, z których każdy kursant na pewno wybierze najlepszy dla siebie. To nie tylko grupowe lekcje nauki języka, ale również kursy indywidualne 1 na 1 z lektorem. Jeżeli chcesz osiągnąć płynność językową, postaw na nasze profesjonalne szkolenie językowe pod okiem specjalistów. Jeżeli chcesz w pełni poznać naszą ofertę, zapraszamy do zapoznania się z informacjami na naszej stronie internetowej.

Charakterystyczną cechą dzisiejszych czasów jest to, że rynek i jego zapotrzebowanie co chwile się zmienia. Obecnie, jeden język już nie wystarcza, dlatego warto nauczyć się jeszcze jednego. Dobrą alternatywą będzie nauka włoskiego, ponieważ możliwość wpisania drugiego języka do CV wyróżni Cię spośród innych kandydatów na dane stanowisko pracy.

Kurs języka włoskiego w profesjonalnej szkole językowej

Kurs języka włoskiego w profesjonalnej szkole językowej to bardzo rozwijające doświadczenie, ale również szansa na przeżycie wyśmienitej przygody. Dzięki temu, już po kilku lekcjach opanujesz podstawowe zwroty, a w zależności od rodzaju kursu nauczysz się biegle mówić po włosku na wybranym poziomie. Na zajęciach zbudujesz pewność siebie i przekonasz się, że warto inwestować w rozwój osobisty.

Na nasze zajęcia z języka włoskiego zapraszamy wszystkich – bez wyjątku! Nieistotne jest czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z językiem czy chcesz kontynuować naukę na wyższym poziomie. Nasza kadra dydaktyczna ceni sobie elastyczność i wszechstronność, dlatego dostosowujemy nasze oferty do potrzeb każdego Kursanta.

Oferujemy szkolenia indywidualne, jak i grupowe, w trybie przyśpieszonym jak i te, trwające cały rok. Autorskie metody nauczania i wieloletnie doświadczenie umożliwia naszym lektorom i native speakerom na prowadzenie wartościowych zajęć, na których każdy uzyska pożądaną wiedzę.