Nie podlega żadnym wątpliwościom, że język angielski obecnie jest najpopularniejszym językiem obcym na świecie. Jego znajomość pozwala na swobodne komunikowanie się z większością ludzi na Kuli Ziemskiej. Potencjał języka angielskiego jest imponujący, dlatego w naszej szkole językowej stawiamy na profesjonalne i praktyczne przygotowanie kursantów do mówienia po angielsku. Stosowana przez nas autorska metoda nauczania jest kluczem do sukcesu – nauczymy każdego kursanta płynnej i swobodnej komunikacji po angielsku, czytania i rozumienia anglojęzycznych tekstów oraz dogadywania się z osobami anglojęzycznymi.

Dlaczego warto wybrać kurs języka angielskiego?

W dzisiejszych czasach ciężko mówić ambitnej i dobrze płatnej pracy bez znajomości języka angielskiego. Ta umiejętność udaje się tylko nielicznym, dlatego nie warto kusić losu – lepiej przygotować się na wszystko. Inwestycja w naukę języków obcych, możliwie w jak najmłodszym wieku to doskonały pomysł na poszerzenie swoich kompetencji.

Daje to szansę swobodnej rozmowy z anglojęzyczną osobą i możliwość opuszczenia Polski w poszukiwaniu zatrudnienia za granicą. A że język angielski jest uniwersalnym językiem, którym posługują się ludzie nie tylko w Anglii czy w Stanach Zjednoczonych, praktycznie w większości krajów migracyjnych (Niemcy, Holandia, Skandynawia) będzie można się nim porozumiewać.

W obecnych czasach można dostrzec ogromny wzrost popularności kursów angielskiego. Jeżeli rozpoczniesz poszukiwanie pracy, przeglądając najnowsze ogłoszenia, z pewnością rzuci Ci się w oczy, że na interesujących stanowiskach, znajomość angielskiego na poziomie komunikatywnym jest wręcz obowiązkowa. Dlatego coraz więcej osób decyduje się rozpoczęcie nauki angielskiego w prywatnych szkołach językowych. Nie każdy jednak wie, czego się spodziewać i jak zacząć swoją przygodę z językiem. Dlatego w naszej placówce prowadzimy kursy na każdym poziomie zaawansowania, tak aby wszyscy mogli bez przeszkód opanować ten język w mowie i w piśmie.

Kurs języka angielskiego w profesjonalnej szkole językowej

Kurs języka angielskiego w profesjonalnej szkole językowej daje szanse na budujące doświadczenie, ale również okazję do doskonałej zabawy. Dzięki temu, już po kilku spotkaniach poznasz podstawowe zwroty, a w zależności od rodzaju kursu nauczysz się biegle mówić po angielsku na wybranym poziomie. Na zajęciach zbudujesz pewność siebie i przekonasz się, że osobisty rozwój to najlepsza inwestycja!

Na nasze lekcje angielskiego zapraszamy każdego! Zarówno tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z językiem oraz tych, którzy chcą kontynuować naukę na wyższym poziomie. Nasza kadra dydaktyczna ceni sobie elastyczność i wszechstronność, dlatego dostosowujemy nasze oferty do potrzeb każdego Kursanta. Oferujemy szkolenia indywidualne, jak i grupowe, w trybie przyśpieszonym jak i te, trwające cały rok. Autorskie metody nauczania i wieloletnie doświadczenie umożliwia naszym lektorom i native speakerom na prowadzenie wartościowych zajęć, na których każdy uzyska pożądaną wiedzę.