Holandia oferuje wysoki standard życia dla cudzoziemców. Nawet osoba nie posiadająca wysokich kwalifikacji może liczyć tu na godne zarobki. Znając język niderlandzki, zwiększasz szansę na awans i tym samym – zatrudnienie w rozwojowej firmie. Dlatego, jeżeli ciągnie Cię do pracy w Holandii, koniecznie rozważ naukę języka niderlandzkiego. Zwiększysz swoje szanse na udany wyjazd i poszerzysz horyzonty. A nawet jeżeli nie planujesz pracy za granicą, znajomość niszowego języka wzbogaci Twoje CV.

Dlaczego warto wybrać kurs języka niderlandzkiego?

Nauka niderlandzkiego, to również przede wszystkim szansa na wspólne zbudowanie pewności siebie, jak również kreatywny sposób spędzania wolnego czasu.

Kurs języka niderlandzkiego to zajęcia dzięki którym nauczysz się stosować język w praktyce. Pokonasz tym samym strach przed mówieniem w języku obcym, a komunikacja stanie się o wiele prostsza. Nauka w naszej szkole językowej da Ci możliwość swobodnego porozumiewania się z osobami mówiącymi po niderlandzku, co umożliwi przeprowadzkę i podjęcie pracy w Holandii.

Oferujemy niezwykle bogatą gamę różnorodnych kursów języka niderlandzkiego, dzięki czemu każda osoba bez wyjątku wybierze najlepszą opcję dla siebie. To nie tylko grupowe lekcje nauki języka, ale również kursy indywidualne 1 na 1 z lektorem.

Jeżeli chcesz osiągnąć płynność językową, postaw na nasze profesjonalne szkolenie językowe pod okiem specjalistów. Wyróżnisz się również wśród kandydatów walczących o zatrudnienie, ponieważ Twoje CV wzbogaci certyfikat ukończenia kursu. Znajomość niderlandzkiego wyróżni Cię na rynku pracy, a także przyda się, podczas podróżowania do Holandii.

W naszej szkole językowej masz szansę by zapisać się na kurs niderlandzkiego i rozpocząć naukę w przyjemniej atmosferze – od podstaw lub na wybranym poziomie. Dzięki temu pracodawca doceni zaangażowanie i wkład pracy we własny rozwój i chętniej zatrudni w swojej firmie.

Kurs języka niderlandzkiego w profesjonalnej szkole językowej

Kurs języka niderlandzkiego gwarantuje zdobycie pożądanej wiedzy i umiejętności w zakresie języka. Ucząc się w profesjonalnej placówce, masz możliwość, by pod okiem specjalisty poznać gramatykę i słownictwo języka Holendrów. Lecz co ważniejsze – nauczysz się posługiwać językiem w życiu codziennym. To ułatwi komunikację i pozwoli na pokonanie oporów, związanych z rozmawianiem w języku obcym. Nic tak nie poprawia samooceny, jak samorealizacja i udana inwestycja we własny rozwój. Z nami, to możliwe!

Nauka niderlandzkiego pozwala poszerzyć swoje kompetencje, a także umożliwi Ci zdobycie niezbędnej wiedzy językowej, która przyda się życiu prywatnym i zawodowym. Nauczysz się mówić, pisać, czytać, słuchać oraz rozumieć w języku niderlandzkim, co umożliwi porozumiewanie się w wielu sytuacjach życia codziennego. Nie będziesz mieć problemu z dogadaniem się z obcokrajowcem czy mieszkańcem Holandii.

Oferujemy kursy dla dorosłych, dzieci i młodzieży, w trybie standardowym lub indywidualnym. Nasi specjaliści obrali sobie za cel skuteczną i efektywną naukę języka, dzięki czemu poznasz język w praktyce. W każdej chwili możesz skorzystać z konsultacji 1 na 1 z lektorem, jak również wziąć udział w egzaminach międzynarodowych. Cenimy sobie nieustanny rozwój naszej placówki, jak również Twoją produktywną naukę przy użyciu innowacyjnych i autorskich metod nauczania.