Nasza prywatna placówka językowa oferuje profesjonalną naukę języka norweskiego pod okiem specjalistów. Jeżeli marzy Ci się zatrudnienie w międzynarodowej firmie, która prowadzi interesy w krajach skandynawskich, warto poznać ten język i opanować swobodną komunikację. Pracodawca doceni wkład włożony w naukę obcego języka i chętniej zatrudni w swojej firmie. To może być Twoja szansa na rozwój kariery i zupełnie nowe perspektywy zawodowe. Jeżeli chcesz mieć realny wpływ na swoją przyszłość to koniecznie rozważ naukę norweskiego.

Dlaczego warto wybrać kurs języka norweskiego?

Język norweski należy do grupy języków skandynawskich, które obecnie cieszy się popularnością wśród Polaków. Ma to związek z możliwościami zawodowymi, które oferuje Norwegia. Obecnie kultura skandynawska ma wielu miłośników, dlatego nic dziwnego, że języków tych chętnie uczą się zarówno osoby młodsze, jak i dorosłe.

Z pewnością nauka duńskiego wyróżni Cię na rynku pracy, a także jest świetnym sposobem na spędzanie wolnego czasu. Przyda się również, gdy lubisz podróżowanie po krajach skandynawskich. W naszej szkole językowej masz szansę by zapisać się kurs norweskiego i rozpocząć naukę w przyjemniej atmosferze.

Podróż do Norwegii zyska nowy wymiar, ponieważ bez problemu zapytasz o drogę, czy złożysz zamówienie w restauracji. Opanowanie podstaw umożliwi kontynuację nauki na wyższym poziomie, a to z kolei szansa na studia, lub pracę w Norwegii. Satysfakcja z samorealizacji będzie nieocenionym uczuciem, który zapewnia nasza szkoła językowa.

Jeżeli chcesz w pełni poznać naszą ofertę, zapraszamy do zapoznania się z informacjami na naszej stronie internetowej. Posiadamy niezwykle bogatą ofertę różnorodnych kursów języka norweskiego, dzięki czemu każda osoba bez wyjątku wybierze najlepszą opcję dla siebie. To nie tylko grupowe lekcje nauki języka, ale również kursy indywidualne 1 na 1 z lektorem. Jeżeli chcesz osiągnąć płynność językową, postaw na nasze profesjonalne szkolenie językowe pod okiem specjalistów.

Kurs języka norweskiego w profesjonalnej szkole językowej

Nauka norweskiego pozwala poszerzyć swoje kompetencje, a także umożliwi Ci zdobycie niezbędnej wiedzy językowej, która przyda się życiu prywatnym i zawodowym. Nauczysz się mówić, pisać, czytać, słuchać oraz rozumieć po norwesku, co umożliwi porozumiewanie się z osobami norweskojęzycznymi w wielu sytuacjach. Nie będziesz mieć problemu z dogadaniem się z obcokrajowcem czy rodowitym Norwegiem. Poczujesz się pewniej i zaczniesz płynniej komunikować się w tym języku.

Przekonaj się, że nauka języków skandynawskich może być niezwykle prosta! Wszystko za sprawą naszych doświadczonych lektorów.

Kursy są dedykowane wszystkim, którzy zainteresowani są językiem norweskim lub potrzebują przenieść swoje umiejętności na wyższy poziom. U nas możesz rozpocząć swoją przygodę z językiem lub kontynuować edukację na wyższym poziomie. Nauczamy wedle standardowych poziomów zaawansowania językowego.

Zajęcia odbywają się na różnych stopniach zaawansowania, dlatego z pewnością wybierzesz coś dla siebie. Jeśli nie wiesz, na jakim etapie jesteś, pomożemy dobrać idealny kurs do Twoich potrzeb i umiejętności.