Zapraszamy chętnych do wspólnej nauki języka portugalskiego pod okiem specjalistów. Jeżeli chcesz pracować w międzynarodowej firmie, która prowadzi interesy w krajach portugalskojęzycznych, warto poznać ten język i opanować swobodną komunikację. Pracodawca doceni wkład włożony w naukę obcego języka i chętniej zatrudni w swojej firmie. To może być Twoja szansa na rozwój kariery i nowe perspektywy zawodowe. Jeżeli chcesz mieć realny wpływ na swoją przyszłość to koniecznie rozważ naukę portugalskiego.

Dlaczego warto wybrać kurs języka portugalskiego?

Charakterystyczną cechą dzisiejszych czasów jest to, że rynek i jego zapotrzebowanie co chwile się zmienia. Obecnie, jeden język to stanowczo za mało by wyróżnić się spośród kandydatów na dane stanowisko pracy. Dlatego warto opanować jeszcze jeden język. Dobrą alternatywą będzie nauka portugalskiego.

Posiadamy niezwykle bogatą ofertę różnorodnych kursów języka portugalskiego, dzięki czemu każda osoba bez wyjątku wybierze najlepszą opcję dla siebie. To nie tylko grupowe lekcje nauki języka, ale również kursy indywidualne 1 na 1 z lektorem. Jeżeli chcesz osiągnąć płynność językową, postaw na nasze profesjonalne szkolenie językowe pod okiem specjalistów. Jeżeli chcesz w pełni poznać naszą ofertę, zapraszamy do zapoznania się z informacjami na naszej stronie internetowej.

Kurs języka portugalskiego umożliwi rozwinięcie kompetencji językowych. Nauczysz się swobodnie komunikować z osobami w języku portugalskim i przełamiesz barierę językową. To bardzo budujące doświadczenie, które wzmacnia pewność siebie. Oferujemy skuteczną i efektywną naukę portugalskiego na jednym z trzech poziomów zaawansowania.

Podróż do Portugalii zyska nowy wymiar, ponieważ bez problemu zapytasz o drogę, czy złożysz zamówienie w restauracji. Opanowanie podstaw umożliwi kontynuację nauki na wyższym poziomie, a to z kolei szansa na studia, lub pracę w Portugalii. Satysfakcja z samorealizacji będzie nieodzownym uczuciem, który zapewnia nasza szkoła językowa.

Kurs języka portugalskiego w profesjonalnej szkole językowej

Kurs języka portugalskiego w nowoczesnej i renomowanej szkole językowej to bardzo rozwijające doświadczenie, ale również szansa na przeżycie wyśmienitej przygody. Dzięki temu, już po kilku lekcjach opanujesz podstawowe zwroty, a w zależności od rodzaju kursu nauczysz się biegle mówić po portugalsku na wybranym poziomie. Na zajęciach zbudujesz pewność siebie i przekonasz się, że warto inwestować w rozwój osobisty.

Oferujemy szkolenia indywidualne, jak i grupowe, w trybie przyśpieszonym jak i te, trwające cały rok. Autorskie metody nauczania i wieloletnie doświadczenie umożliwia naszym lektorom i native speakerom na prowadzenie wartościowych zajęć, na których każdy uzyska pożądaną wiedzę.

Na nasze zajęcia z języka portugalskiego zapraszamy wszystkich – bez wyjątku! Nieistotne jest czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z językiem czy chcesz kontynuować naukę na wyższym poziomie. Nasza kadra dydaktyczna ceni sobie elastyczność i wszechstronność, dlatego dostosowujemy nasze oferty do potrzeb każdego Kursanta.