Zapraszamy każdą osobę, która wiąże swoją przyszłość z językiem rosyjskim. Rosja to w ostatnich czasach nasz rosnący w siłę partner biznesowy. Jeżeli chcesz pracować w międzynarodowej firmie, która prowadzi interesy z Rosją, warto nauczyć się tego języka. Pracodawca doceni wkład włożony w naukę obcego języka i chętniej zatrudni. To może być Twoja szansa na rozwój zawodowy. Jeżeli chcesz mieć realny wpływ na swoją przyszłość to koniecznie rozważ naukę rosyjskiego. Możesz również zapisać swoje dziecko, by już od najmłodszych lat kształtować w nim pasję i świadomość różnorodności świata.

 

Dlaczego warto wybrać kurs języka rosyjskiego?

Charakterystyczną cechą dzisiejszych czasów jest to, że rynek i jego zapotrzebowanie co chwile się zmienia. Obecnie, jeden język już nie wystarcza, dlatego warto nauczyć się jeszcze jednego. Dobrą alternatywą będzie nauka rosyjskiego, ponieważ możliwość wpisania drugiego języka do CV wyróżni Cię spośród innych kandydatów na dane stanowisko pracy.

Kurs języka rosyjskiego pozwoli Ci na rozwinięcie kompetencji językowych. Nauczysz się swobodnie komunikować z osobami rosyjskojęzycznymi i przełamiesz barierę językową. To bardzo budujące doświadczenie, które wzmacnia pewność siebie. Oferujemy skuteczną i efektywną naukę rosyjskiego na wybranym poziomie.

Podróż do Rosji będzie o wiele bardziej wartościowa, ponieważ bez problemu zapytasz o drogę, czy porozmawiasz w restauracji. Nauka podstaw umożliwi kontynuację nauki na wyższym poziomie, a to z kolei szansa na studia, lub pracę w Rosji. Satysfakcja z samorealizacji będzie niezastąpionym uczuciem, który zapewnia nasza szkoła językowa.

Posiadamy niezwykle bogatą ofertę różnych kursów języka rosyjskiego, dzięki czemu każda osoba bez wyjątku wybierze najlepszą opcję dla siebie. To nie tylko grupowe lekcje nauki języka, ale również kursy indywidualne 1 na 1 z lektorem. Jeżeli chcesz osiągnąć płynność językową, postaw na nasze profesjonalne szkolenie językowe pod okiem specjalistów. Jeżeli chcesz w pełni poznać naszą ofertę, zapraszamy do zapoznania się z informacjami na naszej stronie internetowej.

Kurs języka rosyjskiego w profesjonalnej szkole językowej

Na nasze zajęcia z języka rosyjskiego zapraszamy wszystkich – bez wyjątku! Nieistotne jest czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z językiem czy chcesz kontynuować naukę na wyższym poziomie. Nasza kadra dydaktyczna ceni sobie elastyczność i wszechstronność, dlatego dostosowujemy nasze oferty do potrzeb każdego Kursanta.

Kurs języka rosyjskiego w doświadczonej i szanowanej szkole językowej to bardzo rozwijające doświadczenie, ale również szansa na przeżycie wyśmienitej przygody. Dzięki temu, już po kilku lekcjach opanujesz podstawowe zwroty, a w zależności od rodzaju kursu nauczysz się biegle mówić po rosyjsku na wybranym poziomie. Na zajęciach zbudujesz pewność siebie i przekonasz się, że warto inwestować w rozwój osobisty.

Oferujemy szkolenia indywidualne, jak i grupowe, w trybie przyśpieszonym jak i te, trwające cały rok. Autorskie metody nauczania i wieloletnie doświadczenie umożliwia naszym lektorom i native speakerom na prowadzenie wartościowych zajęć, na których każdy uzyska pożądaną wiedzę.