Nasza prywatna placówka językowa oferuje profesjonalną naukę języka szwedzkiego pod okiem specjalistów. Jeżeli marzy Ci się zatrudnienie w światowej firmie, która prowadzi interesy w krajach skandynawskich, warto poznać ten język i opanować swobodną komunikację. Pracodawca doceni wkład włożony w naukę obcego języka i chętniej zatrudni w swojej firmie. To może być szansa na rozwój kariery i zupełnie nowe perspektywy zawodowe. Jeżeli chcesz mieć realny wpływ na swoją przyszłość to koniecznie rozważ naukę szwedzkiego.

Dlaczego warto wybrać kurs języka szwedzkiego?

Jeżeli chcesz w pełni poznać naszą ofertę, zapraszamy do zapoznania się z informacjami na naszej stronie internetowej. Posiadamy niezwykle bogatą ofertę różnorodnych kursów języka szwedzkiego, dzięki czemu każda osoba bez wyjątku wybierze najlepszą opcję dla siebie. To nie tylko grupowe lekcje nauki języka, ale również kursy indywidualne 1 na 1 z lektorem. Jeżeli chcesz osiągnąć płynność językową, postaw na nasze profesjonalne szkolenie językowe pod okiem specjalistów.

Język szwedzki należy do grupy języków skandynawskich, które obecnie cieszą się popularnością wśród Polaków. Ma to związek z możliwościami zawodowymi, które oferuje Szwecja. Obecnie kultura skandynawska ma wielu miłośników, dlatego nic dziwnego, że języków tych chętnie uczą się zarówno osoby młodsze, jak i dorosłe.

Z pewnością nauka szwedzkiego wyróżni Cię na rynku pracy, a także jest świetnym sposobem na spędzanie wolnego czasu. Przyda się również, gdy lubisz podróżowanie po krajach skandynawskich. W naszej szkole językowej masz szansę by zapisać się kurs szwedzkiego i rozpocząć naukę w przyjemniej atmosferze.

Podróż do Szwecji zyska nowy wymiar, ponieważ bez problemu zapytasz o drogę, czy złożysz zamówienie w restauracji. Opanowanie podstaw umożliwi kontynuację nauki na wyższym poziomie, a to z kolei szansa na studia, lub pracę w Szwecji. Satysfakcja z samorealizacji będzie nieocenionym uczuciem, który zapewnia nasza szkoła językowa.

Kurs języka szwedzkiego w profesjonalnej szkole językowej

Nauka szwedzkiego pozwala poszerzyć swoje kompetencje, a także umożliwi Ci zdobycie niezbędnej wiedzy językowej, która przyda się życiu prywatnym i zawodowym. Nauczysz się mówić, pisać, czytać, słuchać oraz rozumieć po szwedzku, co umożliwi porozumiewanie się z osobami szwedzkojęzycznymi w wielu sytuacjach. Nie będziesz mieć problemu z dogadaniem się z obcokrajowcem czy rodowitym Szwedem. Poczujesz się pewniej i zaczniesz płynniej komunikować się w tym języku.

Przekonaj się, że nauka języków skandynawskich może być niezwykle prosta! Wszystko za sprawą naszych doświadczonych lektorów.

Kursy są dedykowane wszystkim, którzy zainteresowani są językiem szwedzkim lub potrzebują przenieść swoje umiejętności na wyższy poziom. U nas możesz rozpocząć swoją przygodę z językiem lub kontynuować edukację na wyższym poziomie. Nauczamy wedle standardowych poziomów zaawansowania językowego.

Zajęcia odbywają się na różnych stopniach zaawansowania, dlatego z pewnością wybierzesz coś dla siebie. Jeśli nie wiesz, na jakim etapie jesteś, pomożemy dobrać idealny kurs do Twoich potrzeb i umiejętności.